Krematorium

 

Z uwagi na fakt, iż dysponujemy własnym krematorium oraz kaplicą i salą pożegnań, możemy organizować ceremonie pożegnania i kremacji w dowolnych dniach czy godzinach przez całą dobę - zgodnie z życzeniem i potrzebą naszych klientów. Daje to możliwość organizacji kremacji oraz pogrzebu w tym samym dniu.

Strona www: krematoriumgloria.pl.

Krematorium Gloria znajduje się we Wrocławiu, na osiedlu Oporów. Zaledwie trzy minuty jazdy samochodem od Bielan Wrocławskich oraz Cmentarza Komunalnego przy ul. Grabiszyńskiej. Niewiele więcej zajmuje dojazd z obwodnicy autostradowej. Lokalizacja obiektu jest dogodna dla wszystkich chcących korzystać z naszych usług.

Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednią ilość monitorowanych miejsc parkingowych. Przed wejściem do sali recepcyjnej, wśród zieleni, można się wyciszyć i porozmawiać (w pobliżu jest miejsce dla palących).

Obszerna klimatyzowana sala recepcyjna jest miejscem, gdzie można wygodnie usiąść, napić się kawy czy herbaty. Kapryśna aura nie zmąci Państwa spokoju. Pracownicy, zawsze obecni na miejscu, służą radą i pomogą się Państwu odnaleźć w tej trudnej sytuacji.

O wyznaczonej godzinie wprowadzą Państwa do kaplicy. W jej komfortowym wnętrzu będziecie mogli Państwo godnie pożegnać ciało bliskiej osoby. Kaplica jest wynajmowana na dowolną ilość czasu. Przygotowane jest w niej miejsce dla osoby duchownej. Istnieje możliwość odprawienia Mszy Świętej Żałobnej. Na Państwa życzenie pożegnanie przeprowadza świecki mistrz ceremonii. Często pożegnania odbywają się wyłącznie w gronie najbliższych.

Kaplica wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający. Muzyka odtwarzana jest mechanicznie (z płyty). Na życzenie we Mszy Świętej Żałobnej może uczestniczyć organista. Odtwarzamy również muzykę wskazaną lub dostarczoną na płycie przez osobę organizującą ceremonię pożegnania.

Po zakończonej ceremonii pożegnania w kaplicy, najbliżsi mogą skorzystać z eleganckiej sali ostatniego pożegnania, wyposażonej w duże „okno” przez które można obserwować moment wprowadzania trumny do pieca kremacyjnego.

Dajemy Państwu również możliwość kameralnego pożegnania / identyfikacji osoby zmarłej przed kremacją, w nieco mniejszej kaplicy.

Pracujemy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Kremacje odbywają się w wybranym przez Państwa (wolnym) terminie. Osoba zmarła może przebywać w naszej chłodni dowolną ilość dni, zależnie od potrzeby.

 

IMG_0484_
IMG_0484_
IMG_0523_
IMG_0523_
IMG_0543_
IMG_0543_
IMG_0569_
IMG_0569_